ігровий сервер ftp-сервер наш форум
Counter-Strike 

файли
інструкції
статистика
форум
бан-лист

швидкий перехід 


головна
перевірити стан рахунку тарифи


погода 


Погода в Україні

ГРАВЦЯМ

Ігровий кодекс для гравців Counter-Strike 1.6
1. На серверах забороняється:
- використовувати всякого роду чіти , навіть з метою тестування самого чіта
- використовувати недокументовані можливості і баги гри в своїх інтересах
- умисне тімкіллерство і цілеспрямоване нанесення пошкоджень гравцям своєї команди
- ображати гравців
- злісне кемперство
- відхилення від виконання завдання і здійснення дій що не відносяться до загальної мети гри
- флуд
- використовувати цинічні, образливі та нецензурні нікнейми, ніки що несуть рекламу (наприклад name zaxodte na 219.111.215.50:27016 або www.vkontakte.ru і т.п.) також заборонена будь-яка реклама в чаті ( say , say_team ).

Уточнення:
1.1. Образа гравців - лайка на серверах (в т.ч. по голосовому зв'язку), направлена в адресу конкретних гравців, команди або всіх гравців в цілому; демонстративна неповага до зауважень адмінів; будь-які спроби принизити інших гравців.
1.2. Тімкіллерство - умисне вбивство або нанесення пошкоджень членам своєї команди. Крім випадків, коли пошкодження або вбивство члена своєї команди відбулося випадково на полі бою або із-за обмеженої видимості, лагів. Адмін повинен втрутитися і згідно правил покарати, лише у разі коли тімкілл явно умисний. До тімкіллерства прирівнюється використання флеш гранат на початку раунду на своєму респі, а також якщо гравець умисне сліпить інших гравців своєї команди в процесі всього раунду.
1.3. Злісне кемперство - відсутність гравця в зоні активних дій, непов'язане з виконанням командного завдання, а також прагнення закінчити раунд по таймліміту, якщо це приведе до поразки команди (на картах as і cs для СOUNTER ТERORIST , і de для ТERORIST ). До злісного камперства не відноситься: ситуація, коли гравець навмисно уникає відкритого вогняного контакту при залишку часу до кінця раунду менше 30 сек, і перевазі супротивників не менше чим в три рази. (якщо за 30 сек. до кінця залишилися два гравці і у них є 6 суперників, вони мають право зберегтися і чекати кінця раунду).

Термін злісне кемперство не застосований:
- до Терористів на картах de_ після установки бомби (охорона встановленої бомби)
- до Терористів на cs_ картах до відведення заручників
- до Терористів на as_ картах
- до Контртерористів на картах de_ до установки бомби
- до Контртерористів на картах cs_ після відведення заручників (охорона шляхів відходу)

1.4. Відхилення від виконання завдання - невиконання гравцем завдання, описане в брифінгу до карти, коли для цього є всі можливості: коли гравець, що грає за терористів з бомбою не ставить бомбу знаходячись на бомбплейсі, причому йому не заважають гравці супротивника; коли гравець грає за СТ , не рятує заручників знаходячись поряд з ними, причому йому не заважають гравці супротивника, а команда СТ має чисельну перевагу.
1.5. Здійснення дій, що не відносяться до цілей гри, - періодичне здійснення гравцем дій, ніяк непов'язаних з цілями гри, які можна характеризувати як дії, в результаті яких просто втрачається час: невиправдані самогубства, безцільні стрибання в текстури і стрілянина по ним, закидання свого респауна димовими або іншими гранатами, інше, що можна охарактеризувати, як ухилення гравця від виконання командного завдання або вбивства гравців супротивника.
1.6. Флуд - написання безглуздих або необгрунтованих повідомлень, що часто повторюються, через команди say і say_team .
1.7. Знаходження на базі - пішов в туалет, покурити, відвернувся на телефон і т.д. Адмін зобов'язаний як мінімум один раз попередити гравця перед застосуванням команди, вказавши із-за чого буде застосування команди.
1.8. Використання всякого роду шкідливих програм, що порушують працездатність серверів.
1.9. Моніторинг (отримання інформації про розташування рухомих об'єктів на карті (гравці, зброя, бомба, заручники) інакше, ніж через свій власний монітор або колонки/навушники) прирівнюється до використання чітів.
1.10. Мат - нецензурні вислови.

2. За порушення правил застосовуються наступні види покарань:
2.1. Чітерство - ban на перший раз тиждень, на другий назавжди!
2.2. Образа гравців - kick , якщо після повернення на сервер гравець продовжує образи - ban на добу - 1440 хвилин (перший раз) або на тиждень-10080 - хвилин (якщо повториться) У виняткових випадках всіма адмінами може бути винесене рішення і на триваліший термін.
2.3. Тімкіллерство - kick (якщо не вгамується - ban на добу). Якщо гравець свідомо ранить гравців на початку раунду, але не вбиває їх, адмін має право застосувати команду (amx) admin_slay (убити гравця), проінформувати його про правила серверів і попросити його у ввічливій формі більш так не поступати, при повторному інциденті - застосувати команду (amx) admin_kick . Якщо гравець ранить гравців в перебігу раунду, адмін має право ухвалювати рішення виходячи з ігрової ситуації, і якщо він буде упевнений, що пошкодження гравцем наносилися спеціально, то повинен на початку наступного раунду застосувати до цього гравця команду (amx) admin_ kick .
2.4. Злісне кемперство - (amx) admin_slap (виштовхнути кемпера з хованки, при цьому йому наносяться невеликі пошкодження). Якщо не допомагає - (amx) admin_slay .
2.5. Відхилення від виконання завдання і здійснення дій, що не відносяться до цілей гри, - (amx) admin_slap один або двічі, це досить, щоб гравець усвідомив, за що його карають, інакше - (amx) admin_slay .
2.6. Флуд - попередження, не допомагає - (amx) admin_kick , якщо із зміною карти все повторюється, то (amx) admin_ban або відключення чату у гравця (amx) admin_gag .
2.7. Знаходження на базі - перший раунд - slay , другий раунд - kick .
2.8. Використання шкідливих програм - ban на перший раз добу, другий тиждень!
2.9. Мат - карається (amx) admin_kick , але якщо гравець зловживає нецензурною лексикою, то адміни має право зробити (amx) admin_ban , непопередивши про це гравця.
2.10. Гравці не мають права оспорювати на ігрових серверах (у грі) дії адмінів. Всі питання пов'язані з діями адмінів на серверах виносяться на обговорення у форум, в розділ "Скарги". При порушенні цього пункту правил адмін має право покарати на свій розсуд: slap , slay , kick і ban якщо slap slay і kick не допомогли гравцю.

ГРАВЦЯМ


 
  головна | телебачення | інтернет | карта сайту | лист вебмайстру

нагору
copyright © ТзОВ"Cигма"
дизайн juz | програмування admin

офіс: вул.Івана Мазепи, 28
тел. 24-2-24